zgoda

Chustonoszenie

Nauka chustonoszenia jest zupełnie bezpłatna dla uczestniczek kursu przedporodowego.
Zajecia są dostępne dla naszych kursantek do 2 miesięcy po porodzie.

Nowoczesna metoda noszenia dzieci, która wzmacnia więzi bliskości między rodzicem a dzieckiem.

Dziecko zawsze jest blisko matki, czuje zapach, ciepło skóry i słyszy rytm bicia serca dzięki czemu czuje się bezpiecznie. Noszenie dzieci w chustach jest zdrowe i bezpieczne dla kręgosłupa malucha. To przede wszystkim komfort dla Rodziców, gdyż noszenie chusty zapewnia swobodę rąk dla matki a dziecko ma idealne schronienie.

Noszenie dzieci w chustach zapobiega kolkom, łagodzi objawy ząbkowania, powoduje ukojenie podczas chorób i pomaga uspokoić się po szczepieniach.

© 2013-2016 Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione.