zgoda

Grafik / Najbliższe zajęcia w szkole

Zapisz się na zajęcia!

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Poniedziałek 11.11 - piątek 15.11
15.11.2019
  • 11:00 "Ćwiczenia przygotowujące do porodu prowadzone przez położną. Dzięki nim poród będzie lżejszy i mniej bolesny. Maksymalnie 10 Pań:) Prosimy o zabranie stroju fitness"
  • 12:00 "Tworzymy konkretny plan porodu pod wybrany przez Was szpital do porodu. Uświadamiamy jakie macie prawa jako pacjentka podczas porodu."
  • 16:00 "Skoki rozwojowe niemowlaka - dowiesz się jak mądrze wspierać dziecko w poszczególnych sytuacjach."
  • 17:00 "Pozycje wertykalne z partnerem przygotowujące do porodu. W jakich pozycjach możemy rodzić? Które pozycje porodowe możliwe są w szpitalach?MAKSYMALNIE 12 PAR :)"
Poniedziałek 18.11 - piątek 22.11
18.11.2019
  • 11:00 "Jakie badania w ciąży powinny być wykonane? Które należy zabrać ze sobą do szpitala do porodu? Kiedy i na czym polega badanie GBS i jaki ma wpływ na rozwój noworodka?"
  • 12:00 "Połóg i powrót do formy po porodzie. Kiedy można zacząć ćwiczyć i jakie ćwiczenia wykonywać by sobie nie zaszkodzić? Jak pielęgnować ranę krocza po porodzie? A jak ranę po cięciu cesarskim?"
  • 16:00 "Znamy Wasze prawa pacjenta. Podpowiadamy jak uzyskać becikowe, urlop macierzyński czy tacierzyński. Kiedy nadać pesel noworodkowi i jak uznać ojcostwo?"
  • 17:00 "Zajęcia sensoryczne, prawidłowy rozwój noworodka, jak stymulować prace mózgu, kiedy niemowlak powinien zacząć raczkować a kiedy siadać? Zajęcia dla przyszłych rodziców. Maksymalnie 11 par."
19.11.2019
  • 10:00 "Badania przesiewowe u noworodka po urodzeniu. Jak przebiega ich procedura? Jakie choroby można dzięki nim odkryć od razu po urodzeniu dziecka?"
  • 11:00 "Karmienie piersią inaczej. Przechowywanie i podgrzewanie mleka matki. Czy jest możliwe karmić dziecko swoim mlekiem nie podając piersi?Podpowiadamy skuteczne metody na utrzymanie i rozkręcenie laktacji."
  • 16:30 "Wskazania do cięcia cesarskiego ze strony matki i dziecka? Jak przebiega cięcie cesarskie? Jak wygląda kangurowanie i karmienie po cięciu cesarskim?"
  • 17:30 "Nauka prawidłowej kąpieli noworodka. Jak często należy kąpać? Jaka powinna być temperatura wody? Zajęcia z partnerem maksymalnie 10 par."
20.11.2019
  • 10:00 "Wskazania do porodów zabiegowych: kleszcze, vacum. Jaki wpływ mają porody zabiegowe? Czy są niebezpieczne dla noworodka? Przebieg porodu naturalnego z podziałem na okresy porodu."
  • 11:00 "Torba do porodu dla przyszłej mamy. Jakie najważniejsze rzeczy zabrać ze sobą?Co jest potrzebne dla dziecka podczas pobytu w szpitalu? Prezent w formie wyprawki:)"
  • 15:30 "Ćwiczenia relaksacyjne przed porodem- maksymalnie 15 Pań:) Prosimy o zabranie wygodnego stroju:)"
  • 16:30 "Prawidłowa dieta dla kobiety w ciąży. Co należy spożywać podczas karmienia piersią by nie zaszkodzić maleństwu? - Dieta kobiety karmiącej. Mity na temat diety matki karmiącej."
  • 17:30 "Jak dobrać bezpieczny fotelik? Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Nasz ekspert pomoże Wam wybrać i zamontować fotelik. Zajęcia dla par maksymalnie 10 par"
21.11.2019
  • 11:00 "Skoki rozwojowe niemowlaka - dowiesz się jak mądrze wspierać dziecko w poszczególnych sytuacjach."
  • 12:30 "Prawidłowe przystawianie noworodka do piersi, pozycje do karmienia piersią po porodzie naturalnym i po cięciu cesarskim. Co zrobić by karmienie piersią było łatwe?"
  • 15:00 "Dlaczego dziecko budzi się w nocy? Wyjaśniamy etapy snu i jak pomóc w usypianiu niemowlęcia."
  • 16:00 "Nauka zakładania i przewijania pampersa oraz jak szybko i sprawnie ubrać noworodka by nie zrobić mu krzywdy-maksymalnie 10 par"
22.11.2019
  • 10:00 "Co nas może niepokoić będąc w ciąży? Jakie są objawy niebezpieczne i kiedy należy jechać do lekarza? A co jest w ciąży naturalne? (Ile maleństwo powinno się ruszać? I kiedy powinno nas to zaniepokoić?)"
  • 11:00 "Maleństwo nie podpowie Ci co mu dolega. Wyjaśniamy jak rozpoznać chorobę u noworodka i metody domowe na ich leczenie. Jak skutecznie pomóc noworodkowi podczas kolki, ulewaniu czy czkawki?"
  • 14:00 "Problemy związane z laktacja. Jak ich uniknąć? Doradzamy jak skutecznie walczyć z nawałem, zastojem czy stanem zapalnym piersi. Co najlepsze na poranione brodawki?"
  • 15:15 "Nauka prawidłowego oddechu do porodu podczas skurczy i parcia - ćwiczenia z położną prawidłowe przygotowanie do porodu - 11 pań"

© 2013-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione.