zgoda

Komunikat związany z pandemią koronawirusa

Ze powodu trawającej pandemii koronawirusa informujemy, że nasza szkoła rodzenia działa zgodnie z zaleceniami NFZ. Edukacje przedporodowe prowadzone są w bezpiecznej formie online.
Więcej szczegółów można uzyskać pod numerem telefonu: 730-701-378

Zachęcamy do zapisów!

Grafik / Najbliższe zajęcia w szkole

Zapisz się na zajęcia!

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Poniedziałek 03.08 - piątek 07.08
07.08.2020
  • 17:00 "Pozycje wertykalne z partnerem przygotowujące do porodu. W jakich pozycjach możemy rodzić? -Prezentacja brak edukacji online"
Poniedziałek 10.08 - piątek 14.08
10.08.2020
  • 17:00 "Jak dobrać bezpieczny fotelik? Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Nasz ekspert pomoże Wam wybrać i zamontować fotelik. Zajęcia dla par"
11.08.2020
  • 15:00 "Skoki rozwojowe niemowlaka - dowiesz się jak mądrze wspierać dziecko w poszczególnych sytuacjach. EDUKACJA ONLINE"
  • 16:00 "Ranking porodówek w Poznaniu. Gdzie warto rodzić? Jak wyglądają sale porodowe oraz ich wyposażenie? EDUKACJA ONLINE"
  • 16:30 "Nauka prawidłowej kąpieli noworodka, zajęcia w parach odbywają się stacjonarnie w szkole:) Maksymalnie 7 par."
  • 17:30 "Nauka bezpiecznego podnoszenia i noszenia noworodka. Zajęcia w parach odbywają się stacjonarnie w szkole:) Maksymalnie 7 par"
12.08.2020
  • 17:00 "Rozwój ruchowy dziecka do 1 roku życia-edukacja online prowadzona przez specjalistę fizjoterapeutkę dziecięcą Małgorzatę Eliks"
  • 17:30 "Nauka przewijania i ubierania noworodka. Zajęcia odbywają się w szkole. Maksymalnie 7 par."
13.08.2020
  • 15:00 "Nauka prawidłowego oddechu do porodu podczas skurczy i parcia - ćwiczenia z położną prawidłowe przygotowanie do porodu"
  • 16:00 "Tens porodowy - zajęcia z partnerem. Jak niwelować bóle w odcinku krzyżowym. Demonstracja prawdziwych bóli porodowych u partnera :) maksymalnie 7 par.-ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W SZKOLE"
  • 17:00 "Rola partnera podczas porodu. Jak partner może nam pomóc? Jak wygląda poród we dwoje?Zajęcia w parach maksymalnie 7 par- zajęcia stacjonarne"
14.08.2020
  • 10:00 "Znamy Wasze prawa pacjenta. Podpowiadamy jak uzyskać becikowe, urlop macierzyński czy tacierzyński. Kiedy nadać pesel noworodkowi i jak uznać ojcostwo?- edukacja w formie prezentacji."
  • 11:00 "Pozycje wertykalne z partnerem przygotowujące do porodu. W jakich pozycjach możemy rodzić? -Prezentacja brak edukacji online"
Poniedziałek 17.08 - piątek 21.08
17.08.2020
  • 16:30 "Wskazania do porodów zabiegowych: kleszcze, vacum. Jaki wpływ mają porody zabiegowe? Czy są niebezpieczne dla noworodka? Przebieg porodu naturalnego z podziałem na okresy porodu."
  • 17:30 "Laktatorowy zawrót głowy:) Omówimy laktatory i inne potrzebne gadżety do karmienia piersią"
18.08.2020
  • 15:30 "Prawidłowa pielęgnacja wrażliwej skóry noworodka, jakich kosmetyków używać? Co zrobić gdy pojawią się potówki? Odparzenia lub skaza białkowa? Jak prawidłowo pielęgnować kikut pępowinowy?"
  • 16:30 "Co nas może niepokoić będąc w ciąży? Jakie są objawy niebezpieczne i kiedy należy jechać do lekarza? A co jest w ciąży naturalne? (Ile maleństwo powinno się ruszać? I kiedy powinno nas to zaniepokoić?)"
  • 17:30 "10 sposobów na łatwy poród. Czy to jest możliwe? Jak sobie pomóc w trakcie porodu?"
19.08.2020
  • 16:30 "Wizyty patronażowe położnej po urodzeniu dziecka - ile przysługuje nam wizyt? Kiedy przychodzi położna? Jak zgłosić urodzenie dziecka? Ja przebiega wizyta? - ZAJĘCIA OBOWIĄZKOWE :) !!!"
  • 17:30 "Szczepienia ochronne dla noworodka. Kiedy i na co należy szczepić dziecko? Co to są szczepionki skojarzone?"
  • 18:30 "Problemy związane z laktacja. Jak ich uniknąć? Doradzamy jak skutecznie walczyć z nawałem, zastojem czy stanem zapalnym piersi. Co najlepsze na poranione brodawki?"
20.08.2020
  • 13:00 "Pierwsza wizyta pediatryczna, na czym polega ,kiedy się odbywa i jak się do niej przygotować? -edukacja prowadzona przez pediatrę Katarzyna Kurcewicz"
21.08.2020
  • 15:30 "Wzmożone i obniżone napięcie mięśniowe u niemowląt. Przyczyny i objawy."
  • 16:30 "Nauka przewijania i ubierania noworodka. Zajęcia odbywają się w szkole. Maksymalnie 7 par."
  • 17:30 "Nauka prawidłowej kąpieli noworodka, zajęcia w parach odbywają się stacjonarnie w szkole:) Maksymalnie 7 par."

© 2013-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione.