zgoda

Grafik / Najbliższe zajęcia w szkole

Zapisz się na zajęcia!

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Poniedziałek 12.11 - piątek 16.11
16.11.2018
  • 10:00 "Wskazania do porodów zabiegowych: kleszcze, vacum. Jaki wpływ mają porody zabiegowe? Czy są niebezpieczne dla noworodka? Przebieg porodu naturalnego z podziałem na okresy porodu."
  • 11:00 "Jak przygotować krocze do porodu? Co możemy zrobić by uniknąć nacięcia krocza? Skuteczne porady, które pozwolą Wam ochronić krocze podczas porodu."
  • 16:00 "Wzmożone i obniżone napięcie mięśniowe u niemowląt. Przyczyny i objawy."
  • 17:00 "Nauka prawidłowej kąpieli noworodka. Jak często należy kąpać? Jaka powinna być temperatura wody? Zajęcia z partnerem maksymalnie 10 par."
Poniedziałek 19.11 - piątek 23.11
19.11.2018
  • 11:00 "Co nas może niepokoić będąc w ciąży? Jakie są objawy niebezpieczne i kiedy należy jechać do lekarza? A co jest w ciąży naturalne? (Ile maleństwo powinno się ruszać? I kiedy powinno nas to zaniepokoić?)"
  • 12:00 "Znamy Wasze prawa pacjenta. Podpowiadamy jak uzyskać becikowe, urlop macierzyński czy tacierzyński. Kiedy nadać pesel noworodkowi i jak uznać ojcostwo?"
  • 16:00 "Wizyty patronażowe położnej po urodzeniu dziecka - ile przysługuje nam wizyt? Kiedy przychodzi położna? Jak zgłosić urodzenie dziecka? Ja przebiega wizyta? - ZAJĘCIA OBOWIĄZKOWE :) !!!"
  • 17:00 "Nauka prawidłowego podnoszenia i przewijania noworodka tak by nie zrobić mu krzywdy :) Zajęcia w praktyczne w parach. Maksymalnie 10 par."
20.11.2018
  • 10:00 "Problemy związane z laktacja. Jak ich uniknąć? Doradzamy jak skutecznie walczyć z nawałem, zastojem czy stanem zapalnym piersi. Co najlepsze na poranione brodawki?"
  • 11:00 "Tworzymy konkretny plan porodu pod wybrany przez Was szpital do porodu. Uświadamiamy jakie macie prawa jako pacjentka podczas porodu."
  • 16:00 "Prawidłowa dieta dla kobiety w ciąży. Co należy spożywać podczas karmienia piersią by nie zaszkodzić maleństwu? - Dieta kobiety karmiącej. Mity na temat diety matki karmiącej."
  • 17:00 "Rola partnera podczas porodu. Jak partner może nam pomóc? Jak wygląda poród we dwoje?"
21.11.2018
  • 10:00 "Nauka prawidłowego oddechu do porodu podczas skurczy i parcia - ćwiczenia z położną prawidłowe przygotowanie do porodu - 11 pań"
  • 11:00 "Objawy zbliżającego się porodu. Kiedy należy jechać do szpitala? Podpowiadamy co zrobić jak zacznie się akcja porodowa."
  • 14:00 "Rozszerzenie diety po 6 miesiącu życia u niemowląt. Na czym polega BLW? Jak karmić dzieci skłonne do alergii?"
  • 15:00 "Podpowiadamy jak mądrze wybrać „karmienie” dla naszego maluszka. Zalety karmienia piersią dla matki oraz dla dziecka. Obalamy mity na temat karmienia piersią i karmienia mlekiem modyfikowanym."
22.11.2018
  • 11:00 "Połóg i powrót do formy po porodzie. Kiedy można zacząć ćwiczyć i jakie ćwiczenia wykonywać by sobie nie zaszkodzić? Jak pielęgnować ranę krocza po porodzie? A jak ranę po cięciu cesarskim?"
  • 12:00 "Maleństwo nie podpowie Ci co mu dolega. Wyjaśniamy jak rozpoznać chorobę u noworodka i metody domowe na ich leczenie. Jak skutecznie pomóc noworodkowi podczas kolki, ulewaniu czy czkawki?"
  • 16:00 "Jak przygotować krocze do porodu? Co możemy zrobić by uniknąć nacięcia krocza? Skuteczne porady, które pozwolą Wam ochronić krocze podczas porodu."
  • 17:00 "Tens porodowy - zajęcia z partnerem. Jak niwelować bóle w odcinku krzyżowym. Demonstracja prawdziwych bóli porodowych u partnera :) maksymalnie 11 par."
23.11.2018
  • 10:00 "10 sposobów na łatwy poród. Czy to jest możliwe? Jak sobie pomóc w trakcie porodu?"
  • 11:00 "Wzmożone i obniżone napięcie mięśniowe u niemowląt. Przyczyny i objawy."
  • 16:00 "Wskazania do porodów zabiegowych: kleszcze, vacum. Jaki wpływ mają porody zabiegowe? Czy są niebezpieczne dla noworodka? Przebieg porodu naturalnego z podziałem na okresy porodu."
  • 17:00 "Pozycje wertykalne z partnerem przygotowujące do porodu. W jakich pozycjach możemy rodzić? Które pozycje porodowe możliwe są w szpitalach?MAKSYMALNIE 12 PAR :)"

© 2013-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione.