zgoda

Grafik / Najbliższe zajęcia w szkole

Zapisz się na zajęcia!

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Poniedziałek 21.01 - piątek 25.01
22.01.2019
  • 11:00 "Co nas może niepokoić będąc w ciąży? Jakie są objawy niebezpieczne i kiedy należy jechać do lekarza? A co jest w ciąży naturalne? (Ile maleństwo powinno się ruszać? I kiedy powinno nas to zaniepokoić?)"
  • 12:00 "Karmienie piersią inaczej. Czy jest możliwe karmić dziecko swoim mlekiem nie podając piersi?Podpowiadamy skuteczne metody na utrzymanie i rozkręcenie laktacji."
  • 16:30 "Wizyty patronażowe położnej po urodzeniu dziecka - ile przysługuje nam wizyt? Kiedy przychodzi położna? Jak zgłosić urodzenie dziecka? Ja przebiega wizyta? - ZAJĘCIA OBOWIĄZKOWE :) !!!"
  • 17:30 "Zajęcia sensoryczne, prawidłowy rozwój noworodka, jak stymulować prace mózgu, kiedy niemowlak powinien zacząć raczkować a kiedy siadać? Zajęcia dla przyszłych rodziców. Maksymalnie 11 par."
23.01.2019
  • 10:00 "Połóg i powrót do formy po porodzie. Kiedy można zacząć ćwiczyć i jakie ćwiczenia wykonywać by sobie nie zaszkodzić? Jak pielęgnować ranę krocza po porodzie? A jak ranę po cięciu cesarskim?"
  • 11:00 "Prawidłowa dieta dla kobiety w ciąży. Co należy spożywać podczas karmienia piersią by nie zaszkodzić maleństwu? - Dieta kobiety karmiącej. Mity na temat diety matki karmiącej."
  • 16:00 "Szczepienia ochronne dla noworodka. Kiedy i na co należy szczepić dziecko? Co to są szczepionki skojarzone?"
  • 17:00 "Pozycje wertykalne z partnerem przygotowujące do porodu. W jakich pozycjach możemy rodzić? Które pozycje porodowe możliwe są w szpitalach?MAKSYMALNIE 12 PAR :)"
24.01.2019
  • 10:00 "Maleństwo nie podpowie Ci co mu dolega. Wyjaśniamy jak rozpoznać chorobę u noworodka i metody domowe na ich leczenie. Jak skutecznie pomóc noworodkowi podczas kolki, ulewaniu czy czkawki?"
  • 11:00 "Tworzymy konkretny plan porodu pod wybrany przez Was szpital do porodu. Uświadamiamy jakie macie prawa jako pacjentka podczas porodu."
25.01.2019
  • 10:00 "Poród ? Sprawdź jak być matką gotową na wszystko czyli nowe spojrzenie na krew pępowinową."
  • 11:00 "Przygotowujemy wyprawkę dla maluszka do szpitala i na wyjście do domu:) Torba do porodu dla przyszłej mamy. Jakie najważniejsze rzeczy zabrać ze sobą?"
  • 16:00 "Dlaczego dziecko budzi się w nocy? Wyjaśniamy etapy snu i jak pomóc w usypianiu niemowlęcia."
  • 17:00 "Nauka prawidłowego podnoszenia i przewijania noworodka tak by nie zrobić mu krzywdy :) Zajęcia w praktyczne w parach. Maksymalnie 10 par."
Poniedziałek 28.01 - piątek 01.02
28.01.2019
  • 15:00 "Ranking porodówek w Poznaniu. Gdzie warto rodzić? Jak wyglądają sale porodowe oraz ich wyposażenie?"
  • 16:00 "Tens porodowy - zajęcia z partnerem. Jak niwelować bóle w odcinku krzyżowym. Demonstracja prawdziwych bóli porodowych u partnera :) maksymalnie 11 par."
  • 17:00 "Nauka prawidłowej kąpieli noworodka. Jak często należy kąpać? Jaka powinna być temperatura wody? Zajęcia z partnerem maksymalnie 10 par."
29.01.2019
  • 11:00 "10 sposobów na łatwy poród. Czy to jest możliwe? Jak sobie pomóc w trakcie porodu?"
  • 12:00 "Wskazania do cięcia cesarskiego ze strony matki i dziecka? Jak przebiega cięcie cesarskie? Jak wygląda kangurowanie i karmienie po cięciu cesarskim?"
  • 16:00 "Problemy związane z laktacja. Jak ich uniknąć? Doradzamy jak skutecznie walczyć z nawałem, zastojem czy stanem zapalnym piersi. Co najlepsze na poranione brodawki?"
30.01.2019
  • 10:00 "Prawidłowa pielęgnacja wrażliwej skóry noworodka, jakich kosmetyków używać? Co zrobić gdy pojawią się potówki? Odparzenia lub skaza białkowa? Jak prawidłowo pielęgnować kikut pępowinowy?"
  • 11:00 "Wizyty patronażowe położnej po urodzeniu dziecka - ile przysługuje nam wizyt? Kiedy przychodzi położna? Jak zgłosić urodzenie dziecka? Ja przebiega wizyta? - ZAJĘCIA OBOWIĄZKOWE :) !!!"
  • 16:00 "Znamy Wasze prawa pacjenta. Podpowiadamy jak uzyskać becikowe, urlop macierzyński czy tacierzyński. Kiedy nadać pesel noworodkowi i jak uznać ojcostwo?"
  • 17:00 "Rola partnera podczas porodu. Jak partner może nam pomóc? Jak wygląda poród we dwoje?"
31.01.2019
  • 10:00 "Badania przesiewowe u noworodka po urodzeniu. Jak przebiega ich procedura? Jakie choroby można dzięki nim odkryć od razu po urodzeniu dziecka?"
  • 11:00 "Jak przygotować krocze do porodu? Co możemy zrobić by uniknąć nacięcia krocza? Skuteczne porady, które pozwolą Wam ochronić krocze podczas porodu."
  • 13:00 "Tworzymy konkretny plan porodu pod wybrany przez Was szpital do porodu. Uświadamiamy jakie macie prawa jako pacjentka podczas porodu."
  • 14:00 "Przygotowujemy wyprawkę dla maluszka do szpitala i na wyjście do domu:) Torba do porodu dla przyszłej mamy. Jakie najważniejsze rzeczy zabrać ze sobą?"
01.02.2019
  • 10:00 "Prawidłowe przystawianie noworodka do piersi, pozycje do karmienia piersią po porodzie naturalnym i po cięciu cesarskim. Co zrobić by karmienie piersią było łatwe?"
  • 11:00 "Połóg i powrót do formy po porodzie. Kiedy można zacząć ćwiczyć i jakie ćwiczenia wykonywać by sobie nie zaszkodzić? Jak pielęgnować ranę krocza po porodzie? A jak ranę po cięciu cesarskim?"
  • 16:00 "Maleństwo nie podpowie Ci co mu dolega. Wyjaśniamy jak rozpoznać chorobę u noworodka i metody domowe na ich leczenie. Jak skutecznie pomóc noworodkowi podczas kolki, ulewaniu czy czkawki?"

© 2013-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione.