zgoda

Komunikat związany z pandemią koronawirusa

Ze powodu trawającej pandemii koronawirusa informujemy, że nasza szkoła rodzenia działa zgodnie z zaleceniami NFZ. Edukacje przedporodowe prowadzone są w bezpiecznej formie online.
Więcej szczegółów można uzyskać pod numerem telefonu: 730-701-378

Zachęcamy do zapisów!

Grafik / Najbliższe zajęcia w szkole

Zapisz się na zajęcia!

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Poniedziałek 21.09 - piątek 25.09
24.09.2020
  • 15:00 "EDUKACJA ONLINE- szczepienia obowiązkowe i zalecane w 1 roku życia dziecka-edukacja prowadzona przed Pediatrę Katarzyna Kurcewicz"
  • 16:30 "Edukacja Online -Nauka oddechu do porodu, zajęcia prowadzone przez położną"
  • 17:30 "EDUKACJA ONLINE-Ranking porodówek w Poznaniu. Gdzie warto rodzić? Jak wyglądają sale porodowe oraz ich wyposażenie?"
25.09.2020
  • 11:15 "EDUKACJA ONLINE-Co możesz zrobić dla swojego ciała w pierwszej dobie po porodzie. Warsztat prowadzony przez fizjoterapeutkę uroginekologiczną :)"
Poniedziałek 28.09 - piątek 02.10
28.09.2020
  • 16:30 "EDUKACJA ONLINE-Prawidłowa dieta dla kobiety w ciąży. Co należy spożywać podczas karmienia piersią by nie zaszkodzić maleństwu? - Dieta kobiety karmiącej. Mity na temat diety matki karmiącej"
  • 17:30 "EDUKACJA ONLINE -Torba do porodu dla przyszłej mamy. Jakie najważniejsze rzeczy zabrać ze sobą?Co jest potrzebne dla dziecka podczas pobytu w szpitalu?"
29.09.2020
  • 11:00 "EDUKACJA ONLINE-Skoki rozwojowe niemowlaka - dowiesz się jak mądrze wspierać dziecko w poszczególnych sytuacjach."
  • 12:00 "EDUKACJA ONLINE Prawidłowe przystawianie noworodka do piersi, pozycje do karmienia piersią po porodzie naturalnym i po cięciu cesarskim. Co zrobić by karmienie piersią było łatwe?"
30.09.2020
  • 16:30 "EDUKACJA ONLINE Objawy zbliżającego się porodu. Kiedy należy jechać do szpitala? Podpowiadamy co zrobić jak zacznie się akcja porodowa."
  • 17:30 "EDUKACJA ONLINE-Rola partnera podczas porodu. Jak partner może nam pomóc? Jak wygląda poród we dwoje?"
01.10.2020
  • 12:00 "EDUKACJA ONLINE-Połóg i powrót do formy po porodzie. Kiedy można zacząć ćwiczyć i jakie ćwiczenia wykonywać by sobie nie zaszkodzić? Jak pielęgnować ranę krocza po porodzie? A jak ranę po cięciu cesarskim?"
  • 13:00 "EDUKACJA ONLINE-Znamy Wasze prawa pacjenta. Podpowiadamy jak uzyskać becikowe, urlop macierzyński czy tacierzyński. Kiedy nadać pesel noworodkowi i jak uznać ojcostwo?"
  • 17:30 "EDUKACJA ONLINE-Wskazania do cięcia cesarskiego ze strony matki i dziecka? Jak przebiega cięcie cesarskie? Jak wygląda kangurowanie i karmienie po cięciu cesarskim?"
02.10.2020
  • 15:00 "Poród ? Sprawdź jak być matką gotową na wszystko czyli nowe spojrzenie na krew pępowinową.-Ważne informacje w okresie epidemii-edukacja online"
  • 16:30 "EDUKACJA W SZKOLE-Nauka przewijania i ubierania noworodka. Zajęcia odbywają się w szkole. Maksymalnie 7 par."
  • 17:30 "Nauka bezpiecznego podnoszenia i noszenia noworodka. Zajęcia w parach odbywają się stacjonarnie w szkole:) Maksymalnie 7 par"
Poniedziałek 05.10 - piątek 09.10
05.10.2020
  • 10:00 "EDUKACJA ONLINE-Co nas może niepokoić będąc w ciąży? Jakie są objawy niebezpieczne i kiedy należy jechać do lekarza? A co jest w ciąży naturalne? (Ile maleństwo powinno się ruszać? I kiedy powinno nas to zaniepokoić?)"
  • 11:00 "Edukacja online-Jakie leki można stosować bezpiecznie podczas karmieni piersią? Farmakoterapia w okresie latacji"
06.10.2020
  • 16:30 "EDUKACJA W SZKOLE-Nauka prawidłowego oddechu do porodu podczas skurczy i parcia - ćwiczenia z położną prawidłowe przygotowanie do porodu- MAKS 12 PAŃ"
  • 17:30 "EDUKACJA W SZKOLE-Nauka prawidłowej kąpieli noworodka, zajęcia w parach odbywają się stacjonarnie w szkole:) Maksymalnie 7 par."
07.10.2020
  • 16:30 "EDUKACJA ONLINE Czy poród naprawdę musi tak boleć? Znamy skuteczne metody naturalne oraz farmakologiczne łagodzenia bólu porodowego."
  • 17:30 "EDUKACJA ONLINE-Wskazania do porodów zabiegowych: kleszcze, vacum. Jaki wpływ mają porody zabiegowe? Czy są niebezpieczne dla noworodka? Przebieg porodu naturalnego z podziałem na okresy porodu."
08.10.2020
  • 12:00 "EDUKACJE ONLINE-Wzmożone i obniżone napięcie mięśniowe u niemowląt. Przyczyny i objawy."
  • 13:00 "EDUKACJA ONLINE-Szczepienia ochronne dla noworodka. Kiedy i na co należy szczepić dziecko? Co to są szczepionki skojarzone?"
09.10.2020
  • 12:00 "EDUKACJA ONLINE -10 sposobów na łatwy poród. Czy to jest możliwe? Jak sobie pomóc w trakcie porodu?"
  • 16:30 "EDUKACJA ONLINE-Prawidłowa pielęgnacja wrażliwej skóry noworodka, jakich kosmetyków używać? Co zrobić gdy pojawią się potówki? Odparzenia lub skaza białkowa? Jak prawidłowo pielęgnować kikut pępowinowy?"
  • 17:30 "EDUKACJA ONLINE Jak przygotować krocze do porodu? Co możemy zrobić by uniknąć nacięcia krocza? Skuteczne porady, które pozwolą Wam ochronić krocze podczas porodu."

© 2013-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione.