zgoda

Grafik / Najbliższe zajęcia w szkole

Zapisz się na zajęcia!

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Poniedziałek 23.09 - piątek 27.09
23.09.2019
  • 14:00 "Skoki rozwojowe niemowlaka - dowiesz się jak mądrze wspierać dziecko w poszczególnych sytuacjach."
  • 15:00 "Nauka prawidłowego oddechu do porodu podczas skurczy i parcia - ćwiczenia z położną prawidłowe przygotowanie do porodu - 11 pań"
24.09.2019
  • 11:00 "Dzieci przedwcześnie urodzone. Jak prawidłowo pielęgnować tak wrażliwą skórę wcześniaka? Jakie są przyczyny porodów przedwczesnych? Czy można temu zapobiec?"
  • 12:00 "Wskazania do cięcia cesarskiego ze strony matki i dziecka? Jak przebiega cięcie cesarskie? Jak wygląda kangurowanie i karmienie po cięciu cesarskim?"
  • 16:00 "Problemy związane z laktacja. Jak ich uniknąć? Doradzamy jak skutecznie walczyć z nawałem, zastojem czy stanem zapalnym piersi. Co najlepsze na poranione brodawki?"
  • 17:00 "Rola partnera podczas porodu. Jak partner może nam pomóc? Jak wygląda poród we dwoje?"
25.09.2019
  • 12:00 "Co nas może niepokoić będąc w ciąży? Jakie są objawy niebezpieczne i kiedy należy jechać do lekarza? A co jest w ciąży naturalne? (Ile maleństwo powinno się ruszać? I kiedy powinno nas to zaniepokoić?)"
  • 13:00 "Prawidłowe tętno serca-jaki powinien być puls? Badanie serduszka u maluszka u każdej mamy w ciąży:)"
  • 16:00 "Dlaczego dziecko budzi się w nocy? Wyjaśniamy etapy snu i jak pomóc w usypianiu niemowlęcia."
  • 17:00 "Nauka prawidłowej kąpieli noworodka. Jak często należy kąpać? Jaka powinna być temperatura wody? Zajęcia z partnerem maksymalnie 10 par."
26.09.2019
  • 11:00 "Wskazania do porodów zabiegowych: kleszcze, vacum. Jaki wpływ mają porody zabiegowe? Czy są niebezpieczne dla noworodka? Przebieg porodu naturalnego z podziałem na okresy porodu."
  • 12:00 "Jak przygotować krocze do porodu? Co możemy zrobić by uniknąć nacięcia krocza? Skuteczne porady, które pozwolą Wam ochronić krocze podczas porodu."
  • 17:00 "Prawidłowa pielęgnacja wrażliwej skóry noworodka, jakich kosmetyków używać? Co zrobić gdy pojawią się potówki? Odparzenia lub skaza białkowa? Jak prawidłowo pielęgnować kikut pępowinowy?"
27.09.2019
  • 10:00 "Przygotowujemy wyprawkę dla maluszka do szpitala i na wyjście do domu:) Torba do porodu dla przyszłej mamy. Jakie najważniejsze rzeczy zabrać ze sobą? Prezent w formie wyprawki:)"
  • 11:00 "Czy poród naprawdę musi tak boleć? Znamy skuteczne metody naturalne oraz farmakologiczne łagodzenia bólu porodowego."
  • 16:30 "Ćwiczenia relaksacyjne przed porodem- maksymalnie 15 Pań:) Prosimy o zabranie wygodnego stroju:)"
  • 17:30 "Pozycje wertykalne z partnerem przygotowujące do porodu. W jakich pozycjach możemy rodzić? Które pozycje porodowe możliwe są w szpitalach?MAKSYMALNIE 12 PAR :)"

© 2013-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione.