zgoda

Badanie KTG w Poznaniu

Profesjonalne badanie KTG

W trosce o bezpieczeństwo naszych uczestniczek i ich dzieci oferujemy badanie KTG. Badanie KTG to inaczej monitorowanie akcji serca dziecka z jednoczesnym zapisem czynności skurczowej macicy. Dzięki temu badaniu można stwierdzić, czy dziecko zagrożone jest niedotlenieniem wewnątrzmacicznym. Wskazaniami do monitorowania czynności życiowych płodu za pomocą KTG mogą być na pewno:

• podejrzenie EPH-gestozy (zakażenie ciężarnej)
  • ciąże przenoszone i przeterminowane
  • hipotrofia płodu (zbyt mały płód w odniesieniu do konkretnego tygodnia trwania ciąży)
  • wady serca u płodu i wiele innych niepokojących położników sytuacji

Zapisy na badanie KTG z jednodniowym wyprzedzeniem przyjmujemy pod numerem telefonu 730-701-378.

Koszt badania KTG wynosi 35 zł.
Dla uczestniczek naszych kursów koszt badania wynosi 25 zł.

Zapraszamy :)

© 2013-2016 Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione.