Blog - ciąża i poród

Dobry poród – dobry dotyk

(Opublikowany: 25 czerwca 2014)

Dobry poród – dobry dotyk, pod takim hasłem odbyły się w naszej Szkole kolejne warsztaty utrzymane w duchu rodzicielstwa bliskości. Tym razem przewagę audytorium stanowiły świeżo upieczone mamy wraz ze swoimi maluchami – brawo młode mamy, jesteście świetnym przykładem na to, że karmiąca naturalnie kobieta z dzieckiem nie jest „uwiązana” ani w żaden sposób ograniczona obecnością dziecka czy sposobem karmienia, może aktywnie spędzać czas i dążyć do samorozwoju. Tak trzymać!

Ekopieluchowanie

(Opublikowany: 21 maja 2014)

Czy wiedzieliście o tym, że stosując pieluszki wielorazowe przez cały okres pieluchowania dziecka wydacie na to około 2500zł? A gdyby można wydać 1/3 tej ceny, a za resztę kupić sobie coś ładnego? Kusząca perspektywa. Kusząca i aż nadto realna. Pieluchowanie wielorazowe to pieśń przyszłości, która już dawno wybrzmiała w krajach takich jak Kanada czy Wielka Brytania, ale w Polsce rynek wielorazówek dopiero się nasyca.

Przeczytaj ten artykuł

Szkoła rodzenia - kiedy zapisać się na zajęcia?

szkoła rodzenia - kiedy zapisać się na zajęcia?

(Opublikowany: 5 października 2013)

Dowiedziałaś się, że jesteś w ciąży i poważnie podchodzisz do tematu. Chciałabyś skorzystać z oferty szkoły rodzenia, ale zastanawiasz się kiedy warto rozpocząć naukę w takiej szkole? Nie ma problemu - w tym artykule dowiesz się w którym tygodniu ciąży najlepiej zapisać się na zajęcia i dlaczego właśnie wtedy!

Blog