zgoda

Komunikat związany z pandemią koronawirusa

Ze powodu trawającej pandemii koronawirusa informujemy, że nasza szkoła rodzenia działa zgodnie z zaleceniami NFZ. Edukacje przedporodowe prowadzone są w bezpiecznej formie online.
Więcej szczegółów można uzyskać pod numerem telefonu: 730-701-378

Zachęcamy do zapisów!

Grafik / Najbliższe zajęcia w szkole

Zapisz się na zajęcia!

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Poniedziałek 02.08 - piątek 06.08
05.08.2021
  • 15:00 "EDUKACJA STACJONARNA -Torba do porodu dla przyszłej mamy. Jakie najważniejsze rzeczy zabrać ze sobą?Co jest potrzebne dla dziecka podczas pobytu w szpitalu?- UPOMINEK:)"
  • 16:00 "EDUKACJA W SZKOLE-Nauka prawidłowej kąpieli noworodka. Jak często należy kąpać? Jaka powinna być temperatura wody?-MAKS 5 PAR"
  • 17:00 "Nauka bezpiecznego podnoszenia i noszenia noworodka. Zajęcia w parach odbywają się stacjonarnie w szkole:) Maksymalnie 5 par"
06.08.2021
  • 10:00 "EDUKACJA W SZKOLE-Ćwiczenia przygotowujące do porodu prowadzone przez położną. Dzięki nim poród będzie lżejszy i mniej bolesny. Maksymalnie 5 Pań:) Prosimy o zabranie stroju fitness"
  • 11:00 "EDUKACJA Stacjonarna -Tworzymy konkretny plan porodu pod wybrany przez Was szpital do porodu. Uświadamiamy jakie macie prawa jako pacjentka podczas porodu.-miejsca ograniczone"
  • 16:00 "EDUKACJA W SZKOLE-Nauka przewijania i ubierania noworodka. Zajęcia odbywają się w szkole. Maksymalnie 5 par."
  • 17:00 "EDUKACJA STACJONARNA-Rola partnera podczas porodu. Jak partner może nam pomóc? Jak wygląda poród we dwoje?-maks 5 par"
Poniedziałek 09.08 - piątek 13.08
09.08.2021
  • 10:00 "EDUKACJA ONLINE Jak przygotować krocze do porodu? Co możemy zrobić by uniknąć nacięcia krocza? Skuteczne porady, które pozwolą Wam ochronić krocze podczas porodu."
  • 11:00 "EDUKACJA ONLINE-Maleństwo nie podpowie Ci co mu dolega. Wyjaśniamy jak rozpoznać chorobę u noworodka i metody domowe na ich leczenie. Jak skutecznie pomóc noworodkowi podczas kolki, ulewaniu czy czkawki?"
10.08.2021
  • 10:00 "EDUKACJA W SZKOLE-Nauka prawidłowego oddechu do porodu podczas skurczy i parcia - ćwiczenia z położną prawidłowe przygotowanie do porodu"
  • 11:00 "WARSZTAT STACJONARNY: 10 sposobów na łatwy poród. Edukacja prowadzona przez Położną pracującą na sali porodowej. MIEJSCA OGRANICZONE"
  • 16:30 "EDUKACJA W SZKOLE-Nauka przewijania i ubierania noworodka. Zajęcia odbywają się w szkole. Maksymalnie 5 par."
  • 17:30 "EDUKACJA W SZKOLE-Nauka prawidłowej kąpieli noworodka. Jak często należy kąpać? Jaka powinna być temperatura wody?-MAKS 5 PAR"
11.08.2021
  • 09:00 "EDUKACJA STACJONARNA -Torba do porodu dla przyszłej mamy. Jakie najważniejsze rzeczy zabrać ze sobą?Co jest potrzebne dla dziecka podczas pobytu w szpitalu?- UPOMINEK:)"
  • 10:30 "EDUKACJA Stacjonarna - Laktatorowy zawrót głowy:) Omówimy laktatory, kiedy kupić laktator? Na co zwrócić uwagę przy wyborze?Miejsca ograniczone"
12.08.2021
  • 10:00 "EDUKACJA Stacjonarna-Prawidłowa pielęgnacja wrażliwej skóry noworodka, jakich kosmetyków używać? Co zrobić gdy pojawią się potówki? Odparzenia lub skaza białkowa? Jak prawidłowo pielęgnować kikut pępowinowy?"
  • 11:00 "Edukacja Stacjonarna- Co to są kolki i jak pomóc maleństwu? Jak pielęgnować kikut noworodka? Co to jest skaza białkowa i trądzik noworodkowy? Prawidłowe stolce noworodka-Miejsca ograniczone"
  • 12:00 "EDUKACJA ONLINE-Skoki rozwojowe niemowlaka - dowiesz się jak mądrze wspierać dziecko w poszczególnych sytuacjach."
  • 13:00 "EDUKACJA ONLINE-Dlaczego dziecko budzi się w nocy? Wyjaśniamy etapy snu i jak pomóc w usypianiu niemowlęcia."
13.08.2021
  • 11:00 "Poród ? Sprawdź jak być matką gotową na wszystko czyli nowe spojrzenie na krew pępowinową.-Ważne informacje w okresie epidemii-edukacja online"
  • 16:00 "EDUKACJA W SZKOLE-Pozycje wertykalne z partnerem przygotowujące do porodu. W jakich pozycjach możemy rodzić? MAKSYMALNIE 5 PAR"

© 2013-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione.