zgoda

Komunikat związany z pandemią koronawirusa

Ze powodu trawającej pandemii koronawirusa informujemy, że nasza szkoła rodzenia działa zgodnie z zaleceniami NFZ. Edukacje przedporodowe prowadzone są w bezpiecznej formie online i stacjonarnie.
Więcej szczegółów można uzyskać pod numerem telefonu: 730-701-378

Zachęcamy do zapisów!

Grafik / Najbliższe zajęcia w szkole

Zapisz się na zajęcia!

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Poniedziałek 25.10 - piątek 29.10
27.10.2021
  • 09:00 "EDUKACJA STACJONARNA -Torba do porodu dla przyszłej mamy. Jakie najważniejsze rzeczy zabrać ze sobą?Co jest potrzebne dla dziecka podczas pobytu w szpitalu?- UPOMINEK:)"
  • 10:00 "EDUKACJA W SZKOLE-Nauka prawidłowego oddechu do porodu podczas skurczy i parcia - ćwiczenia z położną prawidłowe przygotowanie do porodu"
  • 16:00 "Rozwój ruchowy dziecka do 1 roku życia-edukacja online prowadzona przez specjalistę fizjoterapeutkę dziecięcą Małgorzatę Eliks"
28.10.2021
  • 10:00 "EDUKACJA ONLINE Badania przesiewowe u noworodka po urodzeniu. Jak przebiega ich procedura? Jakie choroby można dzięki nim odkryć od razu po urodzeniu dziecka? Na czym polega badanie SMA??"
  • 11:00 "EDUKACJA ONLINE-Ranking porodówek w Poznaniu. Gdzie warto rodzić? Jak wyglądają sale porodowe oraz ich wyposażenie?"
  • 12:00 "EDUKACJA ONLINE-Co nas może niepokoić będąc w ciąży? Jakie są objawy niebezpieczne i kiedy należy jechać do lekarza? A co jest w ciąży naturalne? (Ile maleństwo powinno się ruszać? I kiedy powinno nas to zaniepokoić?)"
29.10.2021
  • 09:00 "WARSZTAT STACJONARNY- Prawidłowe przystawianie noworodka do piersi, pozycje do karmienia piersią po porodzie naturalnym i po cięciu cesarskim. Co zrobić by karmienie piersią było łatwe?-UPOMINEK"
  • 10:30 "EDUKACJA Stacjonarna - Laktatorowy zawrót głowy:) Omówimy laktatory, kiedy kupić laktator? Na co zwrócić uwagę przy wyborze?Miejsca ograniczone"
  • 17:00 "EDUKACJA ONLINE-Pierwsza pomoc dla noworodka. Co zrobić podczas zadławienia czy bezdechu? Zajęcia prowadzone przez specjalistę Ratownika Medycznego"
Poniedziałek 01.11 - piątek 05.11
02.11.2021
  • 09:00 "Edukacja Online- Jak przygotować dziecko na przyjście rodzeństwa na świat? - edukacja prowadzona przez specjalistę Terapeutkę Patrycje:)"
  • 15:30 "EDUKACJA W SZKOLE-Nauka prawidłowego oddechu do porodu podczas skurczy i parcia - ćwiczenia z położną prawidłowe przygotowanie do porodu"
  • 16:30 "EDUKACJA W SZKOLE-Nauka przewijania i ubierania noworodka. Zajęcia odbywają się w szkole. Maksymalnie 6 par."
  • 17:30 "EDUKACJA W SZKOLE-Nauka prawidłowej kąpieli noworodka. Jak często należy kąpać? Jaka powinna być temperatura wody?-MAKS 6 PAR"
03.11.2021
  • 09:30 "EDUKACJA W SZKOLE-Warsztaty z Problemów związanych z laktacja. Jak ich uniknąć? Doradzamy jak skutecznie walczyć z nawałem, zastojem czy stanem zapalnym piersi. Co najlepsze na poranione brodawki?- Liczba miejsc ograniczonych"
  • 11:00 "EDUKACJA Stacjonarna-Karmienie piersią inaczej. Przechowywanie i podgrzewanie mleka matki. Czy jest możliwe karmić dziecko swoim mlekiem nie podając piersi?Podpowiadamy skuteczne metody na utrzymanie i rozkręcenie laktacji."
  • 13:00 "EDUKACJA ONLINE Objawy zbliżającego się porodu. Kiedy należy jechać do szpitala? Podpowiadamy co zrobić jak zacznie się akcja porodowa."
  • 14:00 "EDUKACJA ONLINE-Znamy Wasze prawa pacjenta. Podpowiadamy jak uzyskać becikowe, urlop macierzyński czy tacierzyński. Kiedy nadać pesel noworodkowi i jak uznać ojcostwo?"
04.11.2021
  • 10:00 "EDUKACJA STACJONARNA: Jak prawidłowo dopasować smoczek dla naszego maluszka? Jaka butelka będzie bezpieczna przy karmieniu piersią? Edukacja prowadzone przez specjalistę Neurologopede Marcelina Żółtowska"
  • 18:30 "EDUKACJA ONLINE-Prawidłowa dieta dla kobiety karmiącej. Co należy spożywać podczas karmienia piersią by nie zaszkodzić maleństwu? - Mity na temat diety matki karmiącej"
05.11.2021
  • 10:00 "EDUKACJA ONLINE Wizyty patronażowe położnej po urodzeniu dziecka - ile przysługuje nam wizyt? Kiedy przychodzi położna? Jak zgłosić urodzenie dziecka? Ja przebiega wizyta? - ZAJĘCIA OBOWIĄZKOWE :) !!!"
  • 11:00 "EDUKACJA ONLINE-Wskazania do cięcia cesarskiego ze strony matki i dziecka? Jak przebiega cięcie cesarskie? Jak wygląda kangurowanie i karmienie po cięciu cesarskim?"
  • 12:00 "EDUKACJA Stacjonarna-Prawidłowa pielęgnacja wrażliwej skóry noworodka, jakich kosmetyków używać? Co zrobić gdy pojawią się potówki? Odparzenia lub skaza białkowa? Jak prawidłowo pielęgnować kikut pępowinowy?"
  • 13:00 "EDUKACJA STACJONARNA -Torba do porodu dla przyszłej mamy. Jakie najważniejsze rzeczy zabrać ze sobą?Co jest potrzebne dla dziecka podczas pobytu w szpitalu?- UPOMINEK:)"

© 2013-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione.