zgoda

Komunikat związany z pandemią koronawirusa

Ze powodu trawającej pandemii koronawirusa informujemy, że nasza szkoła rodzenia działa zgodnie z zaleceniami NFZ. Edukacje przedporodowe prowadzone są w bezpiecznej formie online.
Więcej szczegółów można uzyskać pod numerem telefonu: 730-701-378

Zachęcamy do zapisów!

Grafik / Najbliższe zajęcia w szkole

Zapisz się na zajęcia!

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Poniedziałek 12.04 - piątek 16.04
15.04.2021
  • 10:00 "EDUKACJA ONLINE-Co nas może niepokoić będąc w ciąży? Jakie są objawy niebezpieczne i kiedy należy jechać do lekarza? A co jest w ciąży naturalne? (Ile maleństwo powinno się ruszać? I kiedy powinno nas to zaniepokoić?)"
  • 11:00 "EDUKACJA ONLINE Badania przesiewowe u noworodka po urodzeniu. Jak przebiega ich procedura? Jakie choroby można dzięki nim odkryć od razu po urodzeniu dziecka? Na czym polega badanie SMA??"
  • 16:00 "EDUKACJA ONLINE- Ostatni miesiąc przed porodem, na co można sobie pozwolić? Jak sobie pomóc w dolegliwościach? I doba po porodzie na co zwrócić szczególną uwagę? - Zajęcia prowadzone przez Fizjoterapeutkę Uroginekologiczną Danuta Stegenta"
16.04.2021
  • 10:00 "EDUKACJA W SZKOLE-Ćwiczenia przygotowujące do porodu prowadzone przez położną. Dzięki nim poród będzie lżejszy i mniej bolesny. Maksymalnie 5 Pań:) Prosimy o zabranie stroju fitness"
  • 11:00 "EDUKACJA ONLINE-Dlaczego dziecko budzi się w nocy? Wyjaśniamy etapy snu i jak pomóc w usypianiu niemowlęcia."
  • 12:00 "EDUKACJA ONLINE Zajęcia sensoryczne, prawidłowy rozwój noworodka, jak stymulować prace mózgu, kiedy niemowlak powinien zacząć raczkować a kiedy siadać? Zajęcia dla przyszłych rodziców"
  • 16:30 "WARSZTAT STACJONARNY- Prawidłowe przystawianie noworodka do piersi, pozycje do karmienia piersią po porodzie naturalnym i po cięciu cesarskim. Co zrobić by karmienie piersią było łatwe?-Wyprawka laktacyjna"
  • 17:30 "Nauka bezpiecznego podnoszenia i noszenia noworodka. Zajęcia w parach odbywają się stacjonarnie w szkole:) Maksymalnie 5 par"
Poniedziałek 19.04 - piątek 23.04
19.04.2021
  • 10:00 "EDUKACJA ONLINE-Maleństwo nie podpowie Ci co mu dolega. Wyjaśniamy jak rozpoznać chorobę u noworodka i metody domowe na ich leczenie. Jak skutecznie pomóc noworodkowi podczas kolki, ulewaniu czy czkawki?"
  • 11:00 "EDUKACJA ONLINE Objawy zbliżającego się porodu. Kiedy należy jechać do szpitala? Podpowiadamy co zrobić jak zacznie się akcja porodowa."
  • 16:30 "EDUKACJA W SZKOLE-Nauka prawidłowej kąpieli noworodka. Jak często należy kąpać? Jaka powinna być temperatura wody?-MAKS 5 PAR"
  • 17:30 "EDUKACJA W SZKOLE-Nauka przewijania i ubierania noworodka. Zajęcia odbywają się w szkole. Maksymalnie 5 par."
20.04.2021
  • 15:30 "EDUKACJA STACJONARNA -Torba do porodu dla przyszłej mamy. Jakie najważniejsze rzeczy zabrać ze sobą?Co jest potrzebne dla dziecka podczas pobytu w szpitalu?- PREZENT W FORMIE WYPRAWKI:)"
  • 16:30 "Nauka bezpiecznego podnoszenia i noszenia noworodka. Zajęcia w parach odbywają się stacjonarnie w szkole:) Maksymalnie 5 par"
21.04.2021
  • 10:00 "WARSZTAT STACJONARNY- Prawidłowe przystawianie noworodka do piersi, pozycje do karmienia piersią po porodzie naturalnym i po cięciu cesarskim. Co zrobić by karmienie piersią było łatwe?-Wyprawka laktacyjna"
  • 11:00 "EDUKACJA W SZKOLE-Warsztaty z Problemów związanych z laktacja. Jak ich uniknąć? Doradzamy jak skutecznie walczyć z nawałem, zastojem czy stanem zapalnym piersi. Co najlepsze na poranione brodawki?- Liczba miejsc ograniczonych"
  • 16:30 "EDUKACJA ONLINE-Ranking porodówek w Poznaniu. Gdzie warto rodzić? Jak wyglądają sale porodowe oraz ich wyposażenie?"
  • 17:30 "EDUKACJA ONLINE-Szczepienia ochronne dla noworodka. Kiedy i na co należy szczepić dziecko? Co to są szczepionki skojarzone?"
22.04.2021
  • 09:00 "EDUKACJA ONLINE-Czy karmienie piersią musi boleć? omówimy fizjologie, wędzidełka , pozycje do karmienia i wiele innych ciekawostek:) - warsztat prowadzony przez Wróżkecycuszke"
  • 10:30 "EDUKACJA ONLINE Jak przygotować krocze do porodu? Co możemy zrobić by uniknąć nacięcia krocza? Skuteczne porady, które pozwolą Wam ochronić krocze podczas porodu."
  • 11:30 "EDUKACJA ONLINE-Prawidłowa pielęgnacja wrażliwej skóry noworodka, jakich kosmetyków używać? Co zrobić gdy pojawią się potówki? Odparzenia lub skaza białkowa? Jak prawidłowo pielęgnować kikut pępowinowy?"
23.04.2021
  • 09:00 "EDUKACJA ONLINE: Komunikacja w związku od czasu pojawienia się dziecka:) Jak dogadywać się i dbać o relacje, w obliczu zmęczenia?-Specjalista Psycholog Patrycja:)"
  • 10:00 "WARSZTAT STACJONARNY: 10 sposobów na łatwy poród. Edukacja prowadzona przez Położną pracującą na sali porodowej. MIEJSCA OGRANICZONE"
  • 11:00 "WARSZTAT STACJONARNY Jak wygląda poród naturalny? Jak się do niego przygotować? Przebieg porodu fizjologicznego-symulacja porodu prowadzona przez Położną pracującą na sali porodowej:)MIEJSCA OGRANICZONE"

© 2013-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione.