zgoda

Komunikat związany z pandemią koronawirusa

Ze powodu trawającej pandemii koronawirusa informujemy, że nasza szkoła rodzenia działa zgodnie z zaleceniami NFZ. Edukacje przedporodowe prowadzone są w bezpiecznej formie online i stacjonarnie.
Więcej szczegółów można uzyskać pod numerem telefonu: 730-701-378

Zachęcamy do zapisów!

Grafik / Najbliższe zajęcia w szkole

Zapisz się na zajęcia!

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Poniedziałek 15.08 - piątek 19.08
19.08.2022
  • 10:00 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE -Torba do porodu dla przyszłej mamy. Jakie najważniejsze rzeczy zabrać ze sobą?Co jest potrzebne dla dziecka podczas pobytu w szpitalu?- UPOMINEK:)- Limit 14 Pań"
  • 11:00 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE-Skoki rozwojowe niemowlaka - dowiesz się jak mądrze wspierać dziecko w poszczególnych sytuacjach.-limit 14 Pań"
  • 16:00 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE: Akcesoria do porodu dla mamy i dziecka które ułatwiają przygotowanie się do porodu i połogu:) Co tak naprawdę jest konieczne?-UPOMINEK:) -MAKS 14 PAN"
  • 17:30 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE-Pozycje wertykalne z partnerem przygotowujące do porodu. W jakich pozycjach możemy rodzić? Zajęcia dla par powyżej 33 tygodnia ciąży-Maks. 6 par"
Poniedziałek 22.08 - piątek 26.08
22.08.2022
  • 16:30 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE-Szczepienia ochronne dla noworodka. Kiedy i na co należy szczepić dziecko? Co to są szczepionki skojarzone?-LIMIT 14 PAŃ"
  • 18:30 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE-Rola partnera podczas porodu. Jak partner może nam pomóc? Jak wygląda poród we dwoje?-maks 6 par zajęcia powyżej 33 tygodnia ciąży"
23.08.2022
  • 10:00 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE-Tworzymy konkretny plan porodu pod wybrany przez Was szpital do porodu. Uświadamiamy jakie macie prawa jako pacjentka podczas porodu-LIMIT 14 PAN"
  • 11:00 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE- Wizyty patronażowe położnej po urodzeniu dziecka - ile przysługuje nam wizyt? Kiedy przychodzi położna? Jak zgłosić urodzenie dziecka? Ja przebiega wizyta? - ZAJĘCIA OBOWIĄZKOWE :) !!!- MAKS 14 PAN"
  • 16:30 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE Nauka bezpiecznego podnoszenia i noszenia noworodka. Zajęcia w parach powyżej 33 tygodnia ciąży-LIMIT 6 PAR"
  • 17:30 "EDUKACJA W SZKOLE-Nauka prawidłowej kąpieli noworodka. Jak często należy kąpać? Jaka powinna być temperatura wody? Zajęcia dla Par powyżej 33 tygodnia ciąży-LIMIT 6 PAR"
24.08.2022
  • 16:30 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE- Prawidłowe przystawianie noworodka do piersi, pozycje do karmienia piersią po porodzie naturalnym i po cięciu cesarskim. Co zrobić by karmienie piersią było łatwe?-Maks. 14 Pan"
  • 17:30 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE-Nauka przewijania i ubierania noworodka. Zajęcia dla par powyżej 33 tygodnia ciąży-LIMIT 6 PAR"
25.08.2022
  • 10:00 "EDUKACJE. ODBYWA SIE W SZKOLE-Jak prawidłowo dopasować smoczek dla naszego maluszka? Jaka butelka będzie bezpieczna przy karmieniu piersią? Edukacja prowadzone przez specjalistę Neurologopede Marcelina Żółtowska-Maks 16 Pań"
26.08.2022
  • 16:30 "Tens porodowy - zajęcia z partnerem. Jak niwelować bóle w odcinku krzyżowym. Demonstracja prawdziwych bóli porodowych u partnera :) maksymalnie 5 par.-ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W SZKOLE"
  • 17:30 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE-Rola partnera podczas porodu. Jak partner może nam pomóc? Jak wygląda poród we dwoje?-maks 6 par zajęcia powyżej 33 tygodnia ciąży"
  • 18:30 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE-Pozycje wertykalne z partnerem przygotowujące do porodu. W jakich pozycjach możemy rodzić? Zajęcia dla par powyżej 33 tygodnia ciąży-Maks. 6 par"

© 2013-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione.