Grafik / Najbliższe zajęcia w szkole

Zapisz się na zajęcia!

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Poniedziałek 21.10 - piątek 25.10
22.10.2024
  • 16:30 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE-Znamy Wasze prawa pacjenta. Podpowiadamy jak uzyskać becikowe, urlop macierzyński czy tacierzyński. Kiedy nadać pesel noworodkowi i jak uznać ojcostwo?-MAKS 14 PAŃ"
  • 17:30 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE-Pozycje wertykalne z partnerem przygotowujące do porodu. W jakich pozycjach możemy rodzić? Zajęcia dla par powyżej 33 tygodnia ciąży-Maks. 6 par"
24.10.2024
  • 08:30 "EDUKACJA W SZKOLE-Ćwiczenia przygotowujące do porodu prowadzone przez położną. Dzięki nim poród będzie lżejszy i mniej bolesny. Prosimy o zabranie stroju fitness- Maks. 8 Pan"
  • 09:30 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE Jak wygląda poród naturalny? Jak się do niego przygotować? Przebieg porodu fizjologicznego-symulacja porodu -prowadzi położna z sali porodowej Maks. 14 Pan"
  • 11:00 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE: Jakich kosmetyków używać do codziennej pielęgnacji noworodka? Kiedy stosować emolienty? Które kosmetyki są najlepsze na odparzone pośladki? Ranking kosmetyków dla noworodka-miejsca ograniczone-Maks. 14 Pan"
  • 12:00 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE- Prawidłowe przystawianie noworodka do piersi, pozycje do karmienia piersią po porodzie naturalnym i po cięciu cesarskim. Co zrobić by karmienie piersią było łatwe?-Maks. 14 Pan"
25.10.2024
  • 09:00 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE Jak przygotować krocze do porodu? Co możemy zrobić by uniknąć nacięcia krocza? Skuteczne porady, które pozwolą Wam ochronić krocze podczas porodu.-MAKS 14 PAŃ"
Poniedziałek 28.10 - piątek 01.11
28.10.2024
  • 08:00 "EDUKACJA W SZKOLE-Ćwiczenia przygotowujące do porodu prowadzone przez położną. Dzięki nim poród będzie lżejszy i mniej bolesny. Prosimy o zabranie stroju fitness- Maks. 8 Pan"
  • 09:00 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE Czy poród naprawdę musi tak boleć? Znamy skuteczne metody naturalne oraz farmakologiczne łagodzenia bólu porodowego-Położna z sali porodowej.- 14 PAN"
  • 10:00 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE Jak wygląda poród ZABIEGOWY? Jak się do niego przygotować? Kiedy wykonuje się kleszcze a kiedy vacum?Czy jest to niebezpieczne dla dziecka?"
  • 16:30 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE -Torba do porodu dla przyszłej mamy. Jakie najważniejsze rzeczy zabrać ze sobą?Co jest potrzebne dla dziecka podczas pobytu w szpitalu?- UPOMINEK:)- Limit 14 Pań"
  • 17:30 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE-Szczepienia ochronne dla noworodka. Kiedy i na co należy szczepić dziecko? Co to są szczepionki skojarzone?-ZAJECIA W PARACH-12 PAR MAKS."
29.10.2024
  • 09:00 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE- Wizyty patronażowe położnej po urodzeniu dziecka - ile przysługuje nam wizyt? Kiedy przychodzi położna? Jak zgłosić urodzenie dziecka? Ja przebiega wizyta? - ZAJĘCIA OBOWIĄZKOWE :) !!!- MAKS 14 PAN"
30.10.2024
  • 09:00 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE- Objawy zbliżającego się porodu. Kiedy należy jechać do szpitala? Podpowiadamy co zrobić jak zacznie się akcja porodowa-.-POLOZNA Z SALI PORODOWEJ LIMIT 18 PAN"