Grafik / Najbliższe zajęcia w szkole

Zapisz się na zajęcia!

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Poniedziałek 22.04 - piątek 26.04
26.04.2024
  • 10:00 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE- Objawy zbliżającego się porodu. Kiedy należy jechać do szpitala? Podpowiadamy co zrobić jak zacznie się akcja porodowa.-LIMIT 14 PAN"
  • 11:00 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE-Nauka prawidłowego oddechu do porodu podczas skurczy i parcia - ćwiczenia z położną prawidłowe przygotowanie do porodu-LIMIT 14 PAN"
  • 17:30 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE -Karmienie piersią inaczej. Przechowywanie i podgrzewanie mleka matki. Czy jest możliwe karmić dziecko swoim mlekiem nie podając piersi?Podpowiadamy skuteczne metody na utrzymanie i rozkręcenie laktacji."
Poniedziałek 29.04 - piątek 03.05
29.04.2024
  • 09:00 "Edukacja w szkole-Jakie leki można stosować bezpiecznie podczas karmienia piersią? Farmakoterapia w okresie laktacji- maks 14 Pań"
  • 10:00 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE- Co to są kolki i jak pomóc maleństwu? Jak pielęgnować kikut noworodka? Co to jest skaza białkowa i trądzik noworodkowy? Prawidłowe stolce noworodka-Miejsca ograniczone"
  • 11:00 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE-Znamy Wasze prawa pacjenta. Podpowiadamy jak uzyskać becikowe, urlop macierzyński czy tacierzyński. Kiedy nadać pesel noworodkowi i jak uznać ojcostwo?-MAKS 14 PAŃ"
  • 12:00 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE-Dlaczego dziecko budzi się w nocy? Wyjaśniamy etapy snu i jak pomóc w usypianiu niemowlęcia.-MAKS 14 PAN"
  • 13:00 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE - Zajęcia sensoryczne, prawidłowy rozwój noworodka, jak stymulować prace mózgu, kiedy niemowlak powinien zacząć raczkować a kiedy siadać? - MAKS 14 PAŃ"
30.04.2024
  • 10:00 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE -10 sposobów na łatwy poród. Czy to jest możliwe? Jak sobie pomóc w trakcie porodu?Prowadzi Położna z Sali porodowej-MAKS 14 PAN"
  • 11:00 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE Jak wygląda poród ZABIEGOWY? Jak się do niego przygotować? Kiedy wykonuje się kleszcze a kiedy vacum?Czy jest to niebezpieczne dla dziecka?"
  • 16:30 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE Nauka bezpiecznego podnoszenia i noszenia noworodka.ZAJECIA DLA SAMYCH PAŃ POWYZEJ 33 TYGODNIA -MAKS 10 PAŃ"
  • 17:30 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE Nauka prawidłowej kąpieli noworodka ,jakich kosmetyków używać do kąpieli? Jak często kąpać? ZAJECIA TYLKO DLA SAMYCH PAŃ-MAKS 10 PAŃ POWYZEJ 33 TYGODNIA"