zgoda

Komunikat związany z pandemią koronawirusa

Ze powodu trawającej pandemii koronawirusa informujemy, że nasza szkoła rodzenia działa zgodnie z zaleceniami NFZ. Edukacje przedporodowe prowadzone są w bezpiecznej formie online i stacjonarnie.
Więcej szczegółów można uzyskać pod numerem telefonu: 730-701-378

Zachęcamy do zapisów!

Grafik / Najbliższe zajęcia w szkole

Zapisz się na zajęcia!

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Poniedziałek 17.01 - piątek 21.01
17.01.2022
  • 10:00 "EDUKACJA ONLINE Wizyty patronażowe położnej po urodzeniu dziecka - ile przysługuje nam wizyt? Kiedy przychodzi położna? Jak zgłosić urodzenie dziecka? Ja przebiega wizyta? - ZAJĘCIA OBOWIĄZKOWE :) !!!"
18.01.2022
  • 10:00 "EDUKACJA ONLINE:Czy wiesz jak rozpoznać krótkie wędzidełko języka u noworodka? Jakie konsekwencje za sobą niesie? O tym opowie nasz specjalista Neurologopeda kliniczny Marcelina Żółtowska"
  • 12:00 "EDUKACJA ONLINE-Znamy Wasze prawa pacjenta. Podpowiadamy jak uzyskać becikowe, urlop macierzyński czy tacierzyński. Kiedy nadać pesel noworodkowi i jak uznać ojcostwo?"
  • 13:00 "EDUKACJA ONLINE Czy poród naprawdę musi tak boleć? Znamy skuteczne metody naturalne oraz farmakologiczne łagodzenia bólu porodowego."
19.01.2022
  • 10:00 "EDUKACJA ONLINE- Prawidłowe przystawianie noworodka do piersi, pozycje do karmienia piersią po porodzie naturalnym i po cięciu cesarskim. Co zrobić by karmienie piersią było łatwe?"
  • 16:30 "Nauka bezpiecznego podnoszenia i noszenia noworodka. Zajęcia w parach odbywają się stacjonarnie w szkole:) Maksymalnie 4 par"
  • 17:30 "EDUKACJA W SZKOLE-Pozycje wertykalne z partnerem przygotowujące do porodu. W jakich pozycjach możemy rodzić? MAKSYMALNIE 4 PAR"
20.01.2022
  • 11:00 "EDUKACJA ONLINE; Jak rozpoznać u siebie depresje poporodową? Gdzie udać się po pomoc? Czy nasz partner też może mieć depresje? - zajęcia z Terapeutą Patrycją."
  • 12:00 "EDUKACJA W SZKOLE-Nauka prawidłowego oddechu do porodu podczas skurczy i parcia - ćwiczenia z położną prawidłowe przygotowanie do porodu"
  • 13:00 "EDUKACJA Stacjonarna - Laktatorowy zawrót głowy:) Omawiamy laktatory, kiedy kupić laktator? Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Laktator elektryczny czy ręczny?"
21.01.2022
  • 10:00 "EDUKACJA ONLINE: Zajęcia z prawidłowego odżywiania kobiet w ciąży . Na co zwrócić uwagę, czego powiniśmy unikać w diecie by nie zaszkodzić dziecku? Zajęcia prowadzone przez specjalistę Dietetyka."
  • 17:30 "Jak dobrać bezpieczny fotelik? Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Nasz ekspert pomoże Wam wybrać i zamontować fotelik. Zajęcia dla par-edukacja online"
Poniedziałek 24.01 - piątek 28.01
24.01.2022
  • 10:00 "EDUKACJA ONLINE -10 sposobów na łatwy poród. Czy to jest możliwe? Jak sobie pomóc w trakcie porodu?"
  • 11:00 "EDUKACJA ONLINE-Ranking porodówek w Poznaniu. Gdzie warto rodzić? Jak wyglądają sale porodowe oraz ich wyposażenie?"
  • 13:00 "EDUKACJA ONLINE- Stosowanie ziół w trakcie laktacji czy może zaszkodzić dziecku? Warsztat z Dietetykiem"
  • 16:00 "EDUKACJA ONLINE: Akcesoria do porodu dla mamy i dziecka które ułatwiają przygotowanie się do porodu i połogu:) Co tak naprawdę jest konieczne?"
25.01.2022
  • 16:30 "EDUKACJA W SZKOLE-Nauka przewijania i ubierania noworodka. Zajęcia odbywają się w szkole. Maksymalnie 4 pary."
  • 17:30 "EDUKACJA W SZKOLE-Nauka prawidłowej kąpieli noworodka. Jak często należy kąpać? Jaka powinna być temperatura wody?-MAKS 4 PAR"
26.01.2022
  • 16:30 "Edukacja STACJONARNA: Jakich kosmetyków używać do codziennej pielęgnacji noworodka? Kiedy stosować emolienty? Które kosmetyki są najlepsze na odparzone pośladki? Ranking kosmetyków dla noworodka-miejsca ograniczone"
  • 17:00 "EDUKACJA ONLINE-Pierwsza pomoc dla noworodka. Co zrobić podczas zadławienia czy bezdechu? Zajęcia prowadzone przez specjalistę Ratownika Medycznego"
  • 17:30 "EDUKACJA STACJONARNA-Rola partnera podczas porodu. Jak partner może nam pomóc? Jak wygląda poród we dwoje?-maks 6 par"
27.01.2022
  • 10:00 "EDUKACJA W SZKOLE-Ćwiczenia przygotowujące do porodu prowadzone przez położną. Dzięki nim poród będzie lżejszy i mniej bolesny. Maksymalnie 5 Pań:) Prosimy o zabranie stroju fitness"
  • 18:00 "Poród ? Sprawdź jak być matką gotową na wszystko czyli nowe spojrzenie na krew pępowinową.-Ważne informacje w okresie epidemii-edukacja online"
28.01.2022
  • 16:00 "Nauka bezpiecznego podnoszenia i noszenia noworodka. Zajęcia w parach odbywają się stacjonarnie w szkole:) Maksymalnie 4 par"
  • 17:00 "EDUKACJA W SZKOLE-Pozycje wertykalne z partnerem przygotowujące do porodu. W jakich pozycjach możemy rodzić? MAKSYMALNIE 4 PAR"

© 2013-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione.