zgoda

Komunikat związany z pandemią koronawirusa

Ze powodu trawającej pandemii koronawirusa informujemy, że nasza szkoła rodzenia działa zgodnie z zaleceniami NFZ. Edukacje przedporodowe prowadzone są w bezpiecznej formie online i stacjonarnie.
Więcej szczegółów można uzyskać pod numerem telefonu: 730-701-378

Zachęcamy do zapisów!

Grafik / Najbliższe zajęcia w szkole

Zapisz się na zajęcia!

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Poniedziałek 15.07 - piątek 19.07
18.07.2024
  • 16:30 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE -Torba do porodu dla przyszłej mamy. Jakie najważniejsze rzeczy zabrać ze sobą?Co jest potrzebne dla dziecka podczas pobytu w szpitalu?- UPOMINEK:)- Limit 14 Pań"
  • 17:30 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE-Pozycje wertykalne z partnerem przygotowujące do porodu. W jakich pozycjach możemy rodzić? Zajęcia dla par powyżej 33 tygodnia ciąży-Maks. 6 par"
19.07.2024
  • 10:00 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE Jak przygotować krocze do porodu? Co możemy zrobić by uniknąć nacięcia krocza? Skuteczne porady, które pozwolą Wam ochronić krocze podczas porodu.-MAKS 14 PAŃ"
  • 11:00 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE- Objawy zbliżającego się porodu. Kiedy należy jechać do szpitala? Podpowiadamy co zrobić jak zacznie się akcja porodowa.-LIMIT 14 PAN"
Poniedziałek 22.07 - piątek 26.07
22.07.2024
  • 09:00 "EDUKACJA W SZKOLE-dowiesz się jak bezpiecznie ćwiczyć w ciąży i po porodzie, dowiesz się jak przygotować ciało do wyzwań jakie czekają Cię w trakcie porodu i po porodzie.--10 Pan- Magda Konieczka trener kobiet"
  • 16:30 "EDUKACJA W SZKOLE:Czy wiesz jak rozpoznać krótkie wędzidełko języka u noworodka? Jakie konsekwencje za sobą niesie? O tym opowie nasz specjalista Neurologopeda"
23.07.2024
  • 11:00 "Trening relaksacji dna miednicy, jak to wpływa na poród? Czym są mięśnie dna miednicy mniejszej?Edukacja prowadzona przez Fizjoterapeutke.Prosimy o zabranie stroju"
  • 12:00 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE Jak wygląda poród naturalny? Jak się do niego przygotować? Przebieg porodu fizjologicznego-symulacja porodu prowadzona przez Położną która pracuje na sali porodowej ze Szpitala na POLNEJ :)-Maks. 14 Pan"
24.07.2024
  • 10:00 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE-Ranking porodówek w Poznaniu. Gdzie warto rodzić? Jak wyglądają sale porodowe oraz ich wyposażenie?-Maks. 14 Pan"
  • 11:00 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE-Dlaczego dziecko budzi się w nocy? Wyjaśniamy etapy snu i jak pomóc w usypianiu niemowlęcia.-MAKS 14 PAN"
25.07.2024
  • 16:30 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE-Co nas może niepokoić będąc w ciąży? Jakie są objawy niebezpieczne i kiedy należy jechać do lekarza? A co jest w ciąży naturalne? (Ile maleństwo powinno się ruszać? I kiedy powinno nas to zaniepokoić?) 14 Pan"
  • 17:30 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE-Prawidłowa pielęgnacja skóry noworodka, jakich kosmetyków używać? Co zrobić gdy pojawią się potówki? Jak leczymy pieluszkowe zapalenie skóry? Kiedy obcinamy paznokcie?Jak zwalczyć ciemieniucha? Co to trądzik?"
26.07.2024
  • 16:30 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE-Tworzymy konkretny plan porodu pod wybrany przez Was szpital do porodu. Uświadamiamy jakie macie prawa jako pacjentka podczas porodu-LIMIT 17 PAN"
  • 17:30 "EDUKACJA ODBYWA SIE W SZKOLE-Rola partnera podczas porodu. Jak partner może nam pomóc? Jak wygląda poród we dwoje?-zajęcia w parach powyżej 33 tygodnia ciąży"

© 2013-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione.